• YARIM ALTIN
  1.297,70
  % 0,34
 • AMERIKAN DOLARI
  6,8666
  % 0,06
 • € EURO
  7,8026
  % 0,50
 • £ POUND
  8,6722
  % 0,00
 • ¥ YUAN
  0,9812
  % 0,01
 • РУБ RUBLE
  0,0971
  % 0,22
 • BITCOIN
  63911,319
  % 1,02
 • BIST 100
  117.653,41
  % 2,48

Anadolubank Düşük Kredi Notuna Nakit

Anadolubank Düşük Kredi Notuna Nakit

Bankalar çeşitli dönemler veya her sene farklı özel günlere yönelik çeşitli kredi fırsatlarını sunmaktadır. Düşük faizli kredilerle tüketicileri cezbetmeye çalışan bankalar, özellikle de esnek prosedür şartlarını da doğrultarak daha detaylı bir hizmet aksamı oluşturmaktadırlar.

Kredi notuna önem veren bankalar bu doğrultuda, öncelikli olarak tüketicilerden kredi notlarının iyi bir seviyede olmasını istemektedirler. Eğer kredi notunuz düşük ise, bu kapsamda bankalar size kredi vermekten kaçınırlar.

Elbette ki, kredi notuna bakmayan bankalar var mı üzeri arayışta olan tüketiciler var. Bizlerde bunu göz önünde bulundurarak kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar üzerine araştırmalar yaptık.

Bu doğrultuda Anadolubank düşük kredi notuna nakit veren bankalar arasında yer aldığından ötürü, bu bankayı baz alarak detaylara ineceğiz.

Anadolubank Düşük Kredi Notuna Nakit İmkanı

İlgili banka daha fazla müşteriye sahip olmak ve aynı zamanda adını daha popüler bir seviyeye çıkarmak adına her sene farklı kredili ürünler sunmaktadır.

2020 yılına özel olarak hazırladığı kredi paketlerinde ise kredi notu düşük olanlara yönelik cazip faiz uygulamaları ve uzun vade seçenekleri ile kredi olanağını da sunuyor.

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik sunulan bireysel ihtiyaç kredisi ve buna ek olarak konut ya da taşıt kredileri de banka tarafından sağlanan kredi türleri arasında yer alıyor.

İhtiyaç kredilerinde 48 aya kadar varan vade seçenekleri sunan ilgili banka, taşıt kredilerinde 60, konut kredilerinde ise 120 aya kadar vade tercihlerini sıralıyor. Bu tür kredilerin hesaplamaları ise genellikle ilgili başvuruda bulunan tüketicinin aylık gelirine göre düzenlenmektedir.

Bu nedenle maaş bordrosu dikkate alınarak aylık taksit tutarının altında kalmayacak şekilde hesaplanarak tüketiciden ödenmesi istenmektedir.

Anadolubank Düşük Kredi Notuna Kredi Başvurusu

Anadolubank kapsamında yapacağınız kredi başvurusu içerisinde sizden birtakım şartlar talep edilecektir. Öncelikli olarak kredi notunuzun iyi bir seviyede olmasına dikkat edilmesi maalesef her banka tarafından göz önünde bulunduruluyor.

Fakat, Anadolubank ve benzeri bankalar kredi notu düşük olan, fakat daha önce bankalarla bir sorun yaşamamış olan kişilere inisiyatif tanıyarak yardımcı olabilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Ön Ödemesiz Senetle Kredi Veren Yerler başlıklı makalemizde Kredi, senet ve senetle kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Araç çubuğuna atla