• YARIM ALTIN
  1.295,50
  % 0,24
 • AMERIKAN DOLARI
  6,8625
  % -0,02
 • € EURO
  7,8041
  % 0,50
 • £ POUND
  8,6628
  % -0,15
 • ¥ YUAN
  0,9807
  % -0,04
 • РУБ RUBLE
  0,0972
  % 0,32
 • BITCOIN
  63855,157
  % 0,98
 • BIST 100
  118.398,67
  % 3,13

Denizbank Kredi Kampanyaları 2020

Denizbank Kredi Kampanyaları 2020

Genellikle KOBİ ve esnaflara yönelik kredili ürünler sunan Denizbank, aynı zamanda birçok meslek grubuna yönelik farklı kredi türleri sağladığı gibi, bireysel kredilere yönelik birbirinden cazip ve uygun faizli kredilerde vermektedir.

Bu doğrultuda sizlere 2020 yılına ait en güncel kredi kampanyalarını Denizbank üzerinden sizlere aktardık. Hemen aşağıda sıraladığımız güncel kredi kampanyaları hakkında dikkatli bir inceleme yaparak size uygun kredilerden faydalanabilirsiniz.

Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Kamu çalışanlarına özel olarak hazırladığı kredi fırsatından yararlanmak için internet veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda kimliğiniz ile giderek en yakın şubeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

48 ay vadeye kadar seçeneklerin bulunduğu kredinin faiz oranları ise 24 aya kadar vade seçenekleri için %2,38 olmakla birlikte, 24-48 ay arası vade seçenekleri için ise %2,42 faiz oranları belirlenmiştir. 10 bin TL’ye kadar uygun faizli kredilere bu şekilde sahip olabilirsiniz.

Denizbank Emekli Kredisi

Denizbank tarafından emeklilere özel olarak hazırlanan kredi paketinden uygun faiz aralıkları ile kredinizi çekebilirsiniz. 55 bin TL’ye kadar kredi üst limitini zorlayabilir, aynı zamanda 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile krediden faydalanabilirsiniz. Emekliler üzerine sabit faiz uygulaması yapan ilgili bankanın kredisi için %2,06 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır.

Denizbank Hoş geldin Kredisi

Denizbank’ın müşterisi olmak isteyenlere yönelik ilgili banka tarafından geliştirilen hoş geldin kredisi sayesinde 10 bin TL’ye kadar başvuru da bulunabilirsiniz. İlgili bankanın bu kredi için uygulamakta olduğu faiz oranı ise %2,14’ten başlamaktadır. 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile sunulan krediyi dilerseniz farklı faiz oranları ile 55 bin TL’ye kadar taleplerde bulunabilirsiniz. Bu kredi için herhangi bir kefil istemi bulunmamakla birlikte nüfuz cüzdanınızla size en yakın Denizbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Denizbank Eğitim Kredisi

Denizbank tarafından eğitime yönelik masraf yapan kişiler için eğitim kredisi adı altında hizmet sağlanmaktadır. Eğitime destek amaçlı olarak düşük faizli kredi imkanları sunan ilgili banka, özel okul başta olmak üzere üniversite veya çeşitli özel kurslar veren eğitim yerlerine yönelik eğitim ihtiyaç kredisi vermektedir. %1,99’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya kadar varan vade seçenekleri Denizbank’ta.

Denizbank PTT Kredisi

Denizbank ile PTT arasındaki anlaşmaya bağlı olarak kredisini bu hizmet aksamı üzerinden almak isteyenlere yönelik cazip kampanya bulunuyor. İlgili krediden faydalanabilmek için kimliğiniz ile birlikte size en yakın PTT merkezine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinin alt limiti bin TL, en üst limit durumu ise 36 bin TL olarak sunulmaktadır. Ek olarak 48 aya kadar varan vade seçeneklerine sahip olan bu kredi türünde, %2,39’dan başlayan oranlarla sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Düşük Olanlara 100.000 TL başlıklı makalemizde Kredi, Kredi Kampanyaları ve Kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

Araç çubuğuna atla