• YARIM ALTIN
  1.473,50
  % 2,25
 • AMERIKAN DOLARI
  7,3200
  % 1,57
 • € EURO
  8,6117
  % 1,47
 • £ POUND
  9,5269
  % 0,99
 • ¥ YUAN
  1,0540
  % 1,54
 • РУБ RUBLE
  0,0999
  % 1,29
 • BITCOIN
  83905,730
  % -1,21
 • BIST 100
  1.112,30
  % 0,20

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır? Bankacılık sektöründe hizmet veren Albaraka Türk, sektörün içerisinde yer alan katılım bankacılığı olarak bilinen alanda hizmet vermektedir. Müşterilerinin bankacılık işlemlerini İslami değerler ışığında kazanç sağlamayı planlamış olan banka, özellikle faizsiz kazancın temsilcileri arasında yer almaktadır.

Albaraka Türk Kredi Kartı

Bu bağlamda ülkemizdeki nüfus oranına göre birçok müşterisi bulunan bankanın bünyesinde bulunan bankacılık işlemlerini bu müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Özellikle de günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı ve aylık gelen faturaların otomatik olarak ödenebilmesi gibi birçok imkânı bünyesinde bulunan World Kredi Kartı ile gerçekleştirmektedir.

Albaraka Türk Bankası müşterileri bu kredi kartını kullanmak istedikleri zaman ilk olarak çeşitli kanallar vasıtasıyla başvuru yapmaları gerekmektedir. Yapılan tüm başvurular banka tarafından 1 hafta 10 gün içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. Bu süre zarfında geri dönüş alamayan banka müşterileri bu sefer Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu öğrenmenin yollarını aramaları gerekmektedir.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru

Bunun için ilk olarak bankanın 7/24 olarak hizmet veren 0850 222 5 666 numaralı telefon aramaları yeterli olacaktır. Sesli kayıt sisteminin müşteriyi yönlendirmesi ile birlikte burada görevli olan personele T.C. kimlik numarasının verilmesi yeterli olup kredi katı başvurusu hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Albaraka Türk kredi kartı başvuru öğrenme işleminin kullanılabileceği bir diğer platform ise, kredi kartı başvurusu için kullanılan banka şubeleridir. Bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine verilecek olan bilgiler ışığında kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğu hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir? başlıklı makalemizde kredi kartı, VakıfBank ve Vakıfbank Kredi Kartı hakkında bilgiler verilmektedir.