Konumuz kapsamında sizlere ihtiyaç kredisi 20 bin TL ve 48 ay vade aralığına yönelik yapılacak olan başvuru detaylarına değindik. Tüketiciler ihtiyaçlarına yönelik çeşitli istekleri için acil nakit para ihtiyacına gerek duymaktadırlar. Bu kapsamda çevrelerinden alamadıkları borç para durumuna yönelik bankalara yönelmektedirler.

Bankalar ise tüketicilere hazırladıkları kredi paketlerini sunarak ihtiyaçlarına en uygun kredi türünü seçip bu kapsamda işleme almaktadır. Çeşitli kredi türlerini hesaba kattığımızda ise elbette ki vade farkına yönelik faiz oranlarının da değişimde olduğunu belirtebiliriz.

Türkiye’de bulunan ve faaliyet içerisinde yer alan bankaların tamamı bireysel ihtiyaç kredisi adı altında hizmetler vermektedirler. Bazı bankada faiz oranları düşükken, bazılarında ise bu faiz durumu daha yüksek seviyelerde olabilmektedir.

Bizlerde 48 ay vadeli 20 bin TL’ye yönelik 2020 yılının en güncel faiz verilerini sizler için araştırıp hazırladık.

İhtiyaç Kredisi 20.000 TL – 48 Ay Vade / Bankalar ve Faiz Oranları

ING Bank: Hollanda lokasyonlu dev marka değerine sahip banka, kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi adı altında paket sunmaktadır. Bu kredi türünde kişiye özel olarak belirlenen faiz oranları yer alıyor. Ek olarak ilgili bankadan 20 bin TL ve 48 ay vade seçeneğini seçtiğiniz vakit %1,74 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır. Aylık 663 TL’ye denk gelen kredi tutarının toplamda ödenecek tutar durumu ise 31.965,83 TL olmaktadır.

İş Bankası: Türkiye’nin en köklü bankası olan Türkiye İş Bankası tarafından yaklaşan bayrama yönelik en cazip teklife sahip kredi kampanyası bulunmaktadır. 20 bin TL ve 48 ay kapsamında tercih edilen kredi türünde uygulanan faiz oranı banka tarafından %1,89 olarak belirlenmiştir. Aylık 688 TL olarak belirlenen ödeme tutarının, toplamdaki tutar değeri ise 33.133,80 TL olmaktadır.

Denizbank: EnUygun’a özel olarak tasarlanan bireysel kredi türünde web üzerinde yapılan başvuru durumu bulunuyor. Bankanın sunduğu bu özel kredi üzerinden 20 bin TL ve 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde ise %2,07 oranında faize tabii olursunuz. Ek olarak aylık 717 TL gibi bir meblağa denk gelen ödemelerin toplam geri ödenecek tutarı ise 34.563,63 TL olmaktadır.

CepteTEB: Türkiye Ekonomi Bankası, “Masrafsız İhtiyaç Kredisi” adı altında sunduğu kredi paketinden dosya masrafı olmaksızın kredi kullanımını sağlıyor. İlgili bankadan 20 bin TL ve 48 ay vadeli olarak yararlanacağınız kredinin faiz oranı ise %2,10 olarak belirlenmiştir. Aylık ödemeleri 722 TL, toplamda ödenecek olan tutar ise 34.699,89 olmaktadır.

Garanti Bankası: Türkiye’nin özel sermayeli bankaları arasında bulunan Garanti Bankası, özel oluşturduğu kredi paketi sunuyor. 20 bin TL ve 48 ay vade dahilinde alınmak istenilen kredi için ilgili bankanın uyguladığı faiz oranı %2,09 oranında olmaktadır. Aylık ödemesi 721 TL olan kredinin, toplamda ödenecek olan tutarı ise 34.724,38 TL olmaktadır.

Ziraat Bankası: Ziraat Kredi Paketi adı altında sunduğu kredi ürünü ile ihtiyaca yönelik 20 bin TL ve 48 ay vade olarak belirlenen tercihler için ilgili banka %1,63 oranında faiz uygulaması yapmaktadır. Aylık ödemesi 646 TL, toplamda ödenecek olan tutarı ise 31.123,20 TL olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan PTTBank’dan Düşük Kredi Notu Olana Fırsat başlıklı makalemizde Kredi Kampanyaları, Kredi notu ve PTT hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz