TEB kredi kartı başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır? Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen TEB bünyesinde bulunan müşterilerinin birçok bankacılık hizmetine gerekli desteği sağlamaktadır. Özellikle kredi ve kredi kartı ürünleri noktasında sunmuş olduğu avantajlar sayesinde birçok ihtiyacın karşılanmasında etkin rol oynar.

TEB Kredi Kartı

TEB müşterilerinin en çok kullanmış olduğu ürünler arasında yer alan TEB Bonus Kredi Kartına sahip olmak için banka tarafından kullandırılan birçok hizmet kanalı bulunmaktadır. Kredi kartı talebi için yapılan başvuru ile birlikte 1 hafta 10 gün içerisinde siz değerli müşterilerinize geri dönüş sağlanmaktadır.

Eğer herhangi bir şekilde banka tarafından size geri dönüş sağlanmadığı takdirde TEB kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerine başlayabilirsiniz. Buna göre kullanılabilecek sorgulama platformları banka şubeleri, telefon ve internet bankacılığıdır.

TEB Kredi Kartı Başvuru

Banka müşterileri yapmış oldukları TEB Bonus Kredi Kartı ile ilgili olarak ilk kullanabilecekleri platform “Başvurum Nerede” sloganıyla bankanın resmi internet sitesidir. Girilen internet sitesinde ekranda yer alan bilgilere göre T.C. kimlik no, cep telefon numarası ve güvenlik kodunu girdikten sonra Devam ikonu ile diğer ürün seçimi ve durum bölümlerinden bilgi alınabilecektir.

Ayrıca 0850 200 0 666 numaralı telefon bankacılığı üzerinden kart başvuru sonucu öğrenme işlemi yapılabilir. Sesli kayıt sisteminin yönlendirmesi ile telefon bankacılığında görevli bulunan personel aracılığı ile bu işlemler gerçekleştirilebilir. Ayrıca kredi kartı başvurusu için gidilen banka şubesinden de kredi kartı başvurusunun hangi aşama olduğu hakkında detaylı bilgi alınabilir.

freecellphonedirectory.com

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu başlıklı makalemizde kredi kartı, Kredi Kartı Başvuru ve Kuveyt Türk hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz